FAQ czyli najczęściej pojawiające się pytania

Rejestrując się, otrzymujesz szansę działania przy akcjach/projektach prowadzonych przez Stowarzyszenie PoMocny Sztab. 

Proces weryfikacji konta trwa do 48 godzin (w dni robocze) od momentu rejestracji.

Kiedy Twoje dane, podane podczas rejestracji są nieprawidłowe/nieczytelne, musimy odrzucić Twoją rejestrację. Najczęstszym powodem odrzucenia rejestracji jest niewłaściwe zdjęcie.

Prosimy Cię o zdjęcie, które będzie umieszczone na Twoim identyfikatorze. Najlepiej, żeby zdjęcie było wykonane na jasnym tle, z dobrze widoczną twarzą. Nie możemy zaakceptować zdjęć z nakryciem głowy czy w okularach okularów przeciwsłonecznych. Najlepszym zdjęciem jest takie, które wykonuje się do dowodu osobistego, legitymacji, paszportu czy prawa jazdy.

Wiadomość wysyłana jest automatycznie. Niestety, niektóre serwery pocztowe (np. Onet, WP) kwalifikują takie wiadomości jako SPAM. Jeśli nie otrzymasz od nas żadnej wiadomości w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od momentu rejestracji, prosimy o kontakt (wolontariat@pomocnysztab.org.pl).

Tak. Aby złożyć zapotrzebowanie na takie zaświadczenie, należy zalogować się do bazy i wybrać zakładkę Dokumenty.

Aby zgłosić się na wybrane wydarzenie, należy zalogować/zarejestrować się do Portalu Wolontariusza  następnie wybrać zakładkę kalendarz,  wybrać wydarzenie, które nas interesuje i dokonać rezerwacji swojego miejsca.

Tak, jak najbardziej. Wszystkie konta weryfikowane i aktualizowane są na bieżąco. Ta opcja nie dotyczy kont rodzica/ opiekuna prawnego.

Konto zostaje dezaktywowane automatyczne po 2-letniej bezczynności na koncie od daty rejestracji.

Masz dodatkowe pytania?
Napisz do nas: wolontariat@pomocnysztab.pl